User Rating: 2 / 5

Star ActiveStar ActiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

ضمن تشکر از ثبت نام در هفتمین کنگره بین المللی دامپزشکی طیور، موارد زیر به استحضار می رسد:

یک - برنامه سخنرانی های کنگره از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ بوده و برنامه ارائه پوستر ها نیز در روز اول از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و در روز دوم ازساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ درنظر گرفته شده و کارگاه های آموزشی شرکت ها نیز از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰ مطابق برنامه تنظیمی ، برگزار خواهند گردید.

دو – رستوران هتل المپیک در روزهای کنگره آماده پذیرایی از شرکت کنندگان برای صرف ناهار با امکان انتخاب غذا از منوی رستوران با پرداخت هزینه در محل می باشد که قیمت هر پرس غذا از حدود ۸۰.۰۰۰ تومان شروع می شود.

سه – به منظور رفاه حال شرکت کنندگانی که قصد دارند در کارگاه های آموزشی بعد از ظهر ها نیز شرکت نموده و ناهار خود را در محل نمایشگاه (سالن D نمایشگاه و به صورت ایستاده) صرف نمایند غذاهای ذیل با هماهنگی بوفه هتل مستقردر محل نمایشگاه قابل ارائه خواهد بود :

روز اول (سه شنبه پانزدهم بهمن) : چلو جوجه کباب با نوشابه

روز دوم (چهارشنبه شانزدهم بهمن) : چلو کباب کوبیده با نوشابه

قیمت هرپرس غذا در ظروف آلومینیومی یکبار مصرف ، ۴۲۰.۰۰۰ ریال می باشد و علاقمندان به خرید آن می توانند حداکثر تا روز شنبه پنجم بهمن ماه از لینک زیر نسبت به خرید غذای روز مورد نظر خود اقدام  نمایند.

 

  پرداخت آنلاین هزینه ناهار 

 

ضروری است رسید خرید خود را در روز کنگره همراه داشته باشید

 

قابل ذکر است تعداد محدودی ساندویچ سرد نیز توسط بوفه در هر روز به فروش می رسد که درهمان روز امکان خرید آن وجود خواهد داشت.

Sponsors

OrganizersWho's Online

We have 96 guests and no members online

Visitors Statistics

Today 19

Yesterday 11

Week 147

Month 2975

All 58320

Days remaind until congress holding time

All right reserved for IVPC, ©2019

Powered By Pardisan Co